Ogłoszenia parafialne 13.10.2019

10 października 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13.10.2019

1. Ogłoszenie medyczne: bezpłatne szczepienia przeciw grypie dla osób od 65 roku życia z terenu gminy Boguchwała realizowane będą w przychodni rejonowej w Boguchwale do 22 listopada od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00 oraz w Szkole Podstawowej nr 1 w Niechobrzu w piątek 18 października od 10.00-12.00. Do punktu szczepień trzeba zabrać dowód osobisty.
  2. Jesteśmy wdzięczni za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Rzepka, Kasprzyk, Duliński, Błażej, Kornak, Ziobro, Wróbel.
  3. Dziś XIX Dzień Papieski. Składka do puszek po Mszy św. przeznaczona na fundusz stypendialny dla młodzieży tzw. „Żywy pomnik św. Jana Pawła II”.
  4. Nabożeństwa różańcowe odbywają po Mszy św. wieczornej. Dzieci codziennie składają na serduszkach swoje intencje z podpisem, po zakończeniu nabożeństwa losujemy jedno dziecko po słodki upominek.
  5. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w środę o 16.45.
  6. Próba chóru w środę po nowennie.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 w czwartek. Różaniec prowadzi grupa intronizacyjna od 17.30.
  8. Spotkanie grupy modlitewno – ewangelizacyjnej po Mszy św. w czwartek na plebanii. Wszystkich, którzy chcą się dzielić doświadczeniem wiary z innymi serdecznie zapraszamy.
  9. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych w piątek. O 17.30 przygotowanie liturgii
    i po Mszy św. spotkania w grupach.
  10. Najbliższa niedziela to niedziela misyjna. Składka przeznaczona będzie częściowo na misje. Pamiętamy także o inwestycyjnej.
  11. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 21-28.03.2020 (od soboty do soboty). Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii. Szczegóły na tablicach.
  12. Trwają zapisy na katechezy przedmałżeńskie w naszym domu rekolekcyjnym w pierwszy weekend grudnia  (6-8 grudzień). Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową.
  13. Po Mszy św. indywidualne błogosławieństwo dzieci.