Ogłoszenia parafialne 14.06.2020

  13 czerwca 2020       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne 14.06.2020

11 Niedziela Zwykła

 

 1. (7.30) Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet. Bóg zapłać wyznaczonym różom za opiekę nad parkiem – poszczególnymi kaplicami tajemnic różańcowych. Jest pięknie. Osoby zaproponowały, że podejmą się opieki nad tymi kapliczkami przez cały rok. Bóg zapłać za tę inicjatywę. W przyszłym roku od wiosny poproszę inne róże kobiet do przejęcia opieki w kolejnym roku.
 2. Dziś Msza święta przy ołtarzu polowym o 11.20 z procesją.
 3. Dziękuję za sprzątanie w kościele w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem proszę do sprzątania osoby z następujących rodzin: Migut, Mazur, Chmiel, Lis, Matkiewicz, Dygoń i Byczek.
 4. Bóg zapłać firmie Mark – Bud i panom z rejonów p. Kasprzyka i p. Kalandyka za wykonane prace przy odwodnieniu budynku parafialnego.
 5. Próba dzieci I komunijnych z I grupy we wtorek i czwartek po Mszy św. wieczornej
 6. W środę zbiórka dla ministrantów o 16.30.
 7. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci, kwiatów i ziół. Codziennie Msza święta wieczorna z procesją po parku o 18.00.
 8. Uroczystość Najświętszego Serca Jezusa wypada w najbliższy piątek.
 9. Uroczystość Niepokalanego Serca Maryi w sobotę.
 10. Ze względu na wypisanie się wielu pielgrzymów z listy do Gietrzwałdu pielgrzymka zostaje przeniesiona na drugi weekend października (9-11). Odebranie zaliczki będzie dla nas oznaczać wypisanie się z listy.
 11. Katechezy przedmałżeńskie odbędą się w najbliższy piątek i sobotę 19-20 czerwiec w naszym domu rekolekcyjnym. Rozpoczęcie Mszą św. o 18.00 w Sanktuarium. Zgłoszenia proszę kierować przez wypełnienie formularza na stronie parafii. Wznawiamy także przygotowanie bezpośrednie do ślubu z poradnictwem rodzinnym. Katechezy i spotkania dla narzeczonych będą w każdą czwartą niedzielę miesiąca o 10.30 w sali kominkowej domu parafialnego. Najbliższa katecheza zaplanowana jest na 28 czerwiec.
 12. Wizytacja i bierzmowanie planowane są na dzień 29 czerwca tj. poniedziałek.
 13. W tym tygodniu do wieczności odeszła śp. Zuzanna Pasternak lat 95. Polecajmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz panie, daj jej wieczne spoczywanie. Amen