Ogłoszenia parafialne 16.02.2019

  16 lutego 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne
6 Niedziela Zwykła 17.02.2019 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: SIOREK, SIOREK, SAMOLEJ, KWASEK, PŁONKA, ROMAN, LIB, LANTENSZLEGER, JANOWSKI, DRYJA.
2. W środę nowenna a po niej próba chóru.
3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.
4. Spotkanie organizacyjne dla aktorów do Misterium Męki Pańskiej i dla wszystkich chętnych, którzy chcą się włączyć w to dzieło odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 lutego po Mszy św. wieczornej – czyli o 17.30 w dużej sali domu rekolekcyjnego.
5. Dziękuję panom, którzy wczoraj w czynie społecznym dokonali wycinki drzew koło domu rekolekcyjnego. Bóg zapłać.
6. Po Mszy św. dzieci podchodzą do indywidualnego błogosławieństwa.