Ogłoszenia parafialne 16.02.2020

15 lutego 2020       Category: Ogłoszenia parafialne,

6 Niedziela Zwykła 16.02.2020 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary
    w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Woliński, Jochym, Zbylut, Siorek, Skwirut, Martoń, Krypel.
  2. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w środę o 16.30. Próba chóru po nowennie
  3. Kandydaci do bierzmowania i ich rodzice spotykają się w czwartek w czasie Mszy św. wieczornej z księdzem Dr Czesławem Gorajem – egzaminatorem diecezjalnym dopuszczającym do sakramentu bierzmowania.
  4. Oaza ma spotkanie w piątek o 17.30 próba śpiewu. Po Mszy św. spotkania w grupach.
  5. Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa.
  6. Rekolekcje parafialne w tym roku odbędą się od środy popielcowej do I niedzieli Wielkiego Postu. Poprowadzi je ks. Krzysztof Kołodziejczyk – wikariusz parafii w Boguchwale. Program wywieszony jest w gablotach ogłoszeniowych. Módlmy się o błogosławione owoce tego czasu łaski.
  7. Propozycje pielgrzymkowe na czas letni:
  • Gietrzwałd, Białystok, Święta Woda, Sokółka, Suchowola i Święta Lipka. Termin: 26-28 czerwiec 2020 koszt: 380zł. Zapisy w zakrystii z zaliczką 100 zł do końca lutego. Szczegóły na afiszach. Są jeszcze wolne miejsca.
  • Termin: 14-21 sierpnia 2020 koszt 450 zł i 140 Euro. Zapisy w zakrystii do końca lutego z zaliczką 450 zł. szczegóły na afiszach. Są jeszcze wolne miejsca.
  1. Wczoraj zmarł śp. Józef Rak - lat 83. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o 15.00. Rodzinie składamy wyrazy duchowej łączności i życzymy pociechy płynącej z wiary w życie wieczne a Jego duszę polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie. Amen.