Ogłoszenia parafialne 17.11.2019 r.

  16 listopada 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

XXXIII Niedziela Zwykła 17.11.2019 r.

  1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Pelczar, Kalandyk, Pelczar, Rzepka, Rzepka, Młynarczyk, Żybura
  2. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w środę o 16.45
  3. Próba chóru w środę po nowennie o 19.00.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek godzinę przed Mszą św. o 17.00
  5. Spotkanie Oazy w piątek o 17.30.
  6. Spotkanie KSM w piątek po Mszy wieczornej
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. W czasie Mszy św. o 11.20 odbędzie się obrzęd przyjęcia do LSO naszych kandydatów. Po Mszy św. składka do puszek na nasze Seminarium Duchowne – jesienna pomoc zamiast płodów rolnych.
  8. Po Mszach świętych wieczornych wypominki za zmarłych, w czwartek 10 minut przed Mszą wieczorną. Kartki wypominkowe są wystawione przy gazetach. Po wypisaniu zmarłych prosimy składać koperty w koszyku pod tablicą przy zakrystii.
  9. Po Mszy św. zapraszamy dzieci do indywidualnego błogosławieństwa przy stopniach ołtarza.
  10. Ogłoszenie medyczne: NZOZ Nowa Rehabilitacja z Krakowa zaprasza na BEZPŁATNE porady lekarza specjalisty rehabilitacji medycznej oraz specjalisty chorób wewnętrznych, które odbędą się w środę 20. listopada w naszej poradni rodzinnej od tyłu budynku plebanii w godzinach od 9:00 do 14:00.