Ogłoszenia parafialne: 17 lipca 2016r.

  18 lipca 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: ZBYLUT, SIOREK, MARTOŃ, SKWIRUT, DRYJA.
  2. We środę 20.07. – 3 rocznica Ingresu do Katedry Rzeszowskiej ks. bp Jana Wątroby – naszego Ordynariusza. Wspomagajmy go modlitwą i podejmowaniem działań, które nam proponuje.
  3. W piątek kolejne nabożeństwo w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia – „Nieumiejętnych pouczać, Wątpiącym dobrze radzić - bł. Karolina Kózkówna”.
  4. W sobotę Międzynarodowy Festiwal Młodych o godz. 16.00 w hali na Podpromiu w Rzeszowie. Zachęcamy do udziału wszystkich młodych, zwłaszcza tych wyjeżdżających do Krakowa na spotkanie z Papieżem w pakiecie A, B, C. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmuje s. Ewa. Szczegóły w Kancelarii.
  5. W przyszłą niedziele z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących, po każdej Mszy Świętej przed południem będziemy modlić się za kierowców i błogosławić pojazdy. Podobnie, jak w całej Polsce będziemy zbierać do puszek dobrowolne ofiary na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy w ramach akcji MIVA POLSKA.
  6. Są jeszcze do nabycia albumy o naszym Sanktuarium.