Ogłoszenia parafialne 18.01.2020

18 stycznia 2020       Category: Ogłoszenia parafialne,

• Niedziela Zwykła 18.01.2020 r.
  1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary
    w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Czech, Łoś, Dral, Bober, Kalandyk, Gołąb, Hachamowski.
  2. Bóg zapłać wszystkim włączającym się w prace wykończeniowe w domu rekolekcyjnym. Pracownikom i sprzątającym. W tym tygodniu proszę elektryków o posługę białego montażu elektrycznego w dowolnym czasie.
  3. Bóg zapłać wszystkim za gościnne przyjęcie w Waszych domach, poczęstunek i życzliwe rozmowy oraz ofiary złożone na tace. Dotychczas zostało złożonych 155 kopert. Wszystkim doceniającym naszą posługę dziękujemy.
  4. Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa.
  5. Msze św. gregoriańskie za śp. Annę Rewerę zostaną odprawione od 1 lutego do 1 marca u księży Salwatorianów w Węgorzewie. Przyjął je ks. Tadeusz Kochanowicz nasz rodak.
  6. Wczoraj odeszła do wieczności śp. Elżbieta Żuczek l. 63. Pogrzeb odbędzie się jutro o 15.00. Polecajmy jej duszę Bogu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.