Ogłoszenia parafialne 18.08.2019

  17 sierpnia 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia Parafialne

XX NIEDZIELA ZWYKŁA 18.08.2019

 

  1. Jesteśmy wdzięczni za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: RZEPKA, LIB, PIENIĄŻEK, CHMIEL, PIENIĄŻEK, CHMIEL, KWIEK.
  2. Nasza parafianka P. Maria Gołaś skończyła 100 lat 14 sierpnia w bardzo dobrej kondycji zdrowotnej. Jest to najstarsza osoba w naszej gminie. Składamy serdeczne gratulacje Jej i Rodzinie. Niech Maryja wspiera w zdrowiu po najdłuższe lata. Dziękujemy jej za świadectwo wiary i modlitwy.
  3. Dziękuję Paniom i Panom z rejonu p. Szczepka i Kuśnierza za porządek w parku oraz wyczyszczenie i pomalowanie ławek wokół ołtarza polowego. Dziękuję panom za montaż nowych ławek w parku. Mimo deszczu wykazaliście się solidną pracą. Bóg zapłać.
  4. Mamy wyzłocone-lśniące blaskiem tabernaculum. Koszt złota - 2500. Dziękuję za ofiary złożone na ten cel i panu złotnikowi za wykonanie usługi gratis.
  5. Droga Krzyżowa wynagradzająca za grzechy pijaństwa pod jubileuszowy krzyż odbędzie się w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej. Proszę strażaków o zabezpieczenie trasy.
  6. Diecezjalne dożynki odbędą się w katedrze w przyszłą niedzielę.
  7. Dziękujemy księżom za posługę w naszej parafii. Ks. Łukasz Tama odchodzi do parafii Nawiedzenia NMP w Gorlicach a ks. Robert do domu diecezjalnego „Tabor” jako katecheta w II Liceum w Rzeszowie. Ponieważ spodziewaliśmy się dwóch księży w zamian a przychodzi jeden – ks. Filip Mikuła. Prosimy ks. Roberta o przyjęcie intencji od nas i łączenie się z nami w polecanych intencjach. Mamy nadzieję, że księża będą nas odwiedzać przy różnych okazjach, a ks. Robert pracując poza parafią zatęskni szybko do nas i chętnie będzie przyjeżdżał tu odprawiać Msze św. i głosić piękne i bardzo precyzyjne homilie. Serdecznie zapraszamy.
  8. Po Mszy św. indywidualne błogosławieństwo dzieci.