Ogłoszenia parafialne 2.06.2019

  01 czerwca 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 2.06.2019 r.

  1. (7.30) Zmiana tajemnic dla mężczyzn. W następną niedzielę na Mszy św. rannej zmiana tajemnic dla kobiet.
  2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Hadała, Witalec, Pociask, Chmiel, Chmiel, Dobrowolski, Dziadosz.
  3. Dziś o 16.00 nieszpory niedzielne. O 16.30 Msza św. wieczorna
  4. Diakon Kamil odbywający u nas praktykę będzie miał święcenia kapłańskie w katedrze rzeszowskiej w najbliższą sobotę o 10.00. Zachęcam do udziału w tej ceremonii święceń. Otoczmy 11 kandydatów naszą modlitwą w tygodniu ich rekolekcji.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  6. Caritas organizuje pomoc powodzianom. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy mieli okazję wesprzeć tę akcję w ofiarach do puszek.
  7. Burmistrz Boguchwały oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na Dni Gminy Boguchwała w dniach  8 i 9 czerwca, które odbędą się na Rynku Miejskim w Boguchwale.
  8. Organizujemy wyjazd do Medjugorie w Bośni i Hercegowinie na tygodniowe rekolekcje w dwóch terminach: Ks. Łukasz pojedzie z grupą w terminie 21-28 czerwiec, Ks. Andrzej w terminie 8-15 lipiec. Zapisy do niedzieli 9 czerwca w zakrystii. Przy zapisie wpłata 450 zł (za autokar), na miejscu 140 Euro (noclegi i wyżywienie). Wyjeżdżamy z dowodem osobistym. Szczegóły na plakatach.
  9. Na plakatach powieszonych w gablotach mamy wiele wakacyjnych propozycji dla dzieci i młodzieży na „Wakacje z Bogiem”.
  10. Odeszła do wieczności ś.p. Helena Warzocha. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne.