Ogłoszenia parafialne 20.01.2019

  19 stycznia 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne
2 Niedziela Zwykła 19.01.2019 r.
1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: BYJOŚ, ŚWIETLIK, HOFFMAN, HUDZICKA, RAK, ŚWIETLIK, RZEPKA.
2. Strażacy dziękują za życzliwe przyjęcie w domach i złożone datki na zakupiony sprzęt medyczny.
3. P. Sołtys informuje, że I rata opłaty sieciowej będzie odbierana od 23 do 29 stycznia. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.
4. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie w Waszych domach i złożone ofiary na tace z tytułu wdzięczności za posługę duszpasterską. Bóg zapłać. Podsumowanie kolędy (opinie i wnioski) ogłosimy po spotkaniu z radą parafialną.
5. W środę po nowennie próba chóru. Utalentowanych panów zapraszamy do włączenia się. W tym czasie rozpoczynamy ćwiczenie nowego repertuaru.
6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w czasie Mszy świętej. Proszę, by kandydaci weszli do kościoła 15 min przed Mszą świętą, aby choć chwilę być z Jezusem przez Najświętszym Sakramentem. Proszę, aby zajmowali miejsca w środkowych ławkach kościoła.
7. Wycinka srebrnych świerków na cmentarzu zaplanowana jest na najbliższy piątek i sobotę. Wszystkich, którzy mają groby w okolicy tych 6 drzew proszę o zabranie zniczy i ozdób z grobów ich bliskich na czas wycinki.
8. Spotkanie dla rejonowych i rady parafialnej odbędzie się w piątek 25 stycznia po Mszy świętej o 19.00 w dużej sali domu rekolekcyjnego. Celem spotkania będzie przygotowanie wyborów do nowej rady. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do parafialnej rady, zwłaszcza młodych Ojców i Matki.
9. Za tydzień składka przeznaczona będzie w całości na budowę nowego kościoła bł. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie.
10. W niedzielę zakolędują u nas "Wesołe Nutki" - zespół muzyczny z parafii saletyńskiej w Rzeszowie. Będą kolędować na Sumie o 11.20. Po Mszy św. koncert.
11. W Rzeszowie trwają Msze św. gregoriańskie za św. Stanisława Mytych do 14 lutego. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Ziemniak. Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wiecznie spoczywanie. Pocieszycielko strapionych módl się za nami.