Ogłoszenia parafialne 21.06.2020

20 czerwca 2020       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

• Niedziela Zwykła 21.06.2020 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary w minionym tygodniu. W tym tygodniu proszę o generalne sprzątanie świątyni i wystrój przed I Komunią Rodziców dzieci komunijnych.
  2. Próby przed I Komunią we wtorek i czwartek po Mszy świętej.
  3. Zbiórka dla ministrantów w środę o 16.30
  4. Św. Jana Chrzciciela będziemy czcić w środę. Jest to patron naszego ks. Prałata. Czcigodnemu Solenizantowi obfitości Bożych łask życzymy. W tym szczególnym dniu pamiętajmy o Nim w naszych osobistych modlitwach.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00
  6. Próby przed bierzmowaniem w piątek po Mszy świętej wieczornej i w sobotę o 16.00.
  7. Pielgrzymka do Gietrzwałdu zostaje przeniesiona na połowę października.
  8. Katechezy przedślubne zaczynają się w najbliższą niedzielę 28 czerwca o godz. 10.30 w sali kominkowej domu parafialnego.
  9. I Komunia święta dla dzieci SZ.P. nr 2 odbędzie się w najbliższą niedzielę w czasie Mszy świętej o 11.20. Postarajmy się wybrać inną godzinę Mszy, aby umożliwić spokojny udział w uroczystości dzieciom i ich rodzinnym gościom.
  10. W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności: śp. Leontyna Wróbel i śp. Danuta Rzucidło. Polecajmy ich dusze Bogu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.