Ogłoszenia parafialne 23.08.2020

  22 sierpnia 2020       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

21 Niedziela Zwykła 23.08.2020 r.

 

 1. Ogłoszenia parafialne

  21 Niedziela Zwykła 23.08.2020 r.

  Ogłoszenia parafialne

  21 Niedziela Zwykła 23.08.2020 r.

   

  1. W naszej parafii witamy dziś nowych wikariuszy. Ks. Józef Płoch, głoszący dziś Słowo Boże pochodzący z Ropczyc Chechły przybył do nas z parafii Brzyska. Będzie uczył w SZ. P. nr 1 i w Kielanówce i zajmie się Liturgiczną Służba Ołtarza i Ks. Rafał Głowacki Pochodzący z Pstrągowej przybył do nas z parafii Ropczyce Witkowice będzie uczył w SZ.P. nr 2 i w jedynce klasy 1 i 2 zajmie się Oazą i duszpasterstwem młodzieży w parafii. Księżom życzymy mocy Ducha w posłudze.
  2. Dziś dzień I Komunii Dzieci ze Szkoły nr 1. Niech Pan Jezus zawsze ma w Waszych sercach swoje godne, piękne mieszkanie. Trwa biały tydzień dla dzieci I komunijnych. Dzieci i ich rodziców tradycyjnie zapraszamy codziennie na Msze święte wieczorne przez tydzień.
  3. Jutro będziemy witać Obraz Matki Bożej Solidarności i ludzi pracy, relikwie bł. ks. Jerzego Popiełuszki i Krzyż z Huty przed Mszą świętą wieczorem o 00. Kościół będzie otwarty na do Apelu. O 20.30 wspólny różaniec i Apel. We wtorek możliwość modlitwy przy relikwiach od Mszy świętej rannej do wieczornej. Przed Mszą świętą pożegnamy relikwie i przekażemy do parafii  w Zabierzowie.
  4. Rodzicom dzieci I komunijnych wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i przystrojenie na uroczystość komunii. W tym tygodniu na wtorek wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Orłoś, Szajna, Kurc, Żuczek, Czekaj, Chromik - Sowa, Żuczek, Drążek, Zapartek.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00
  6. Dożynki Diecezjalne odbędą się w Katedrze Rzeszowskiej w niedzielę 30 sierpnia 2020 r. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.
  7. Droga Krzyżowa pod Krzyż Jubileuszowy o trzeźwość w parafii i dziękczynna za wyzwolonych z nałogu odbędzie się w niedzielę po Mszy świętej wieczornej. Wyjście około 17.30 od kościoła.