Ogłoszenia parafialne 24.03.2019

  23 marca 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne
III Niedziela Wielkiego Postu 24.03.2019 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: BIJOŚ, SIOREK, SKIBA, GUBERNAT, KAMYK, BUDA, DEREŃ.
2. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o 16.00 potem Msza św.
3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zachęcamy do wstąpienia do duchowej adopcji dziecka poczętego. Na Cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie odbędzie się pierwszy w diecezji rzeszowskiej wspólny pogrzeb dzieci utraconych (martwo urodzonych). Msza Święta pod przewodnictwem bpa Jana Wątroby rozpocznie się w kaplicy cmentarnej o godzinie 17.00.
4. Spotkanie dla lektorów we wtorek o 16.30
5. Spotkanie dla Dziewczęcej Służby Maryjnej w środę o 17.00
6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.
7. W Piątek Droga Krzyżowa po Mszy św. rannej, o 15.00 z obrzędem Komunii świętej, o 18.00 i po Mszy św. wieczornej (o 19.15) prowadzona przez dzieci i młodzież z Oazy.
8. O. Maciej Miąsik z misji księży Kombonianów w przyszła niedzielę wygłosi Słowo Boże i będzie rozprowadzał materiały misyjne.
9. Dzieci i mamy oczekujące narodzin dziecka podchodzą do błogosławieństwa indywidualnego po zakończeniu Mszy św.