Ogłoszenia parafialne 26.05.2019

  25 maja 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

VI Niedziela Wielkanocna 26.05.2019 r.

  1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: MOSKUL, SAWICKA, ŁABUSIEWICZ, DREWNIAK, RYKAŁA, DREWNIAK, DREWNIAK.
  2. Dziś I Komunia Święta dzieci klas III na Mszy św. o 11.20. Składam serdeczne Bóg zapłać rodzicom dzieci I komunijnych za generalne posprzątanie kościoła i złożony dar ołtarza na zakup Mszału i nowych ornatów z motywem eucharystycznym. Rozpoczynamy biały tydzień. Gratulujemy dzieciom ich szczęścia spotkania z Jezusem i życzymy wytrwania w tej przyjaźni do końca życia.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe – modlitwy o urodzaje. Po Mszy świętej pójdziemy w procesji ze śpiewem litanii na „górny gościniec”, gdzie zostaną odmówione stosowne modlitwy i błogosławieństwo.
  4. W I sobotę udamy się do chorych od 8.30. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o 18.00. Po Mszy św. wieczór uwielbienia Najświętszego Sakramentu.
  5. W niedzielę na Mszy św. rannej zmiana tajemnic dla mężczyzn.
  6. Dzieci podchodzą do indywidualnego błogosławieństwa przy stopniach ołtarza po zakończonej Mszy św.
  7. Organizujemy wyjazd do Medjugorie w Bośni i Hercegowinie na tygodniowe rekolekcje w dwóch terminach: Ks. Łukasz pojedzie z grupą w terminie 21-28 czerwiec, Ks. Andrzej w terminie 8-15 lipiec. Zapisy do niedzieli 9 czerwca w zakrystii. Przy zapisie wpłata 450 zł (za autokar), na miejscu 140 Euro (noclegi i wyżywienie). Szczegóły na plakatach.
  8. Na plakatach powieszonych w gablotach mamy wiele wakacyjnych propozycji dla dzieci i młodzieży na „Wakacje z Bogiem”.