Ogłoszenia parafialne – 28 lipca 2013 r.

  27 lipca 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

Przeczytaj aktualne ogłoszenia duszpasterskie - 28 lipca 2013 r.

ogpar1. Zapowiedzi (9.30)

2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:

- Pietrucha
– Pączek
– Gołąb
– Miszta
- Rębisz

3. Jutro w Miejscu Piastowym Ogólnopolska Modlitwa o trzeźwość Narodu. Będzie ją transmitować telewizja TRWAM. Z naszej parafii wyjeżdża bus o godz. 16.00. Jadąc w kierunku Czudca zabierze po drodze pielgrzymów z Góry przy szkole.

4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych kapłani udadzą się w sobotę o godz. 8.30.

5. W związku z rozpoczynającym się sierpniem – miesiącem trzeźwości Kościół prosi wszystkich Polaków o świadectwo abstynencji od alkoholu z motywów religijno-moralnych, wychowawczych i patriotycznych. Szerzej na ten temat będzie za tydzień.

6. W niedzielę 4 sierpnia wyrusza z Rzeszowa na Jasną Górę Piesza Pielgrzymka. Ksiądz Biskup zachęca do udziału w niej lub duchowego włączenia się przez modlitwę, osobistą ofiarę, korzystając z transmisji Radia VIA.

7. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.

8. Dzisiaj od godz. 14.30 transmisje w TV Trwam ze Mszy Św. na zakończenie Światowych Dni Młodzieży RIO 2013. Zachęcamy do duchowej łączności z tym wydarzeniem i łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem, o tym także pisze dzisiejszy Gość Niedzielny i Niedziela. Tam też inne ciekawe artykuły.

9. Po Mszy Świętej modlimy się za kierowców i poświęcamy pojazdy, zaś ministranci przed kościołem zbierają datki na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

10. Intencje mszalne.