ogłoszenia parafialne 29.09.2019

  28 września 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

 

Ogłoszenia Parafialne

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 29.09.2019

 1. Grzegorz Szczygieł MS zaszczycił nas swoją obecnością i ubogacił dziś Słowem Bożym. Dziękujemy za obecność o promocję „Posłańca Saletyńskiego”. Na posługę w wydawnictwie życzymy szczęść Boże.
 2. Jesteśmy wdzięczni za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Lasota, Bać, Ciebiera, Sałapatek, Ożog, Borek, Kaczor.
 3. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy rodziny do udziału w nabożeństwach po Mszy św. wieczornej. Dzieci otrzymają plansze i każdego dnia obrazki do wklejenia na planszy. Codziennie składają na serduszkach swoje intencje z podpisem, po zakończeniu nabożeństwa losujemy jedno dziecko po słodki upominek.
 4. Spotkanie dla ministrantów, lektorów w środę o 16.45.
 5. Próba chóru w środę po nowennie.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 7.30 do 18.00. Różaniec od 17.30 poprowadzą dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej. Po Mszy świętej spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 7. Odbiór płodów rolnych dla schroniska dla bezdomnych św. br. Alberta odbędzie się w piątek od godz. 9.00. Płody wystawiamy w workach przy drodze jak to jest zwyczajem lat poprzednich.
 8. W I Piątek okazja do spowiedzi rano od 6.30 i wieczorem od 17.00.
 9. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych w piątek. O 17.30 przygotowanie liturgii i po Mszy św. spotkania w grupach.
 10. W I sobotę odwiedziny chorych od 8.30. Msza św. o 18.00 z nabożeństwem fatimskim i wieczorem uwielbienia do 21.00.
 11. W przyszłą niedzielę odpust parafialny ku czci św. Franciszka. Posługę słowa będzie pełnił i sumie przewodniczył Przeor zakonu Franciszkanów z Dukli O. Tacjan. Msze św. jak w każdą niedzielę. Proszę róże mężczyzn o dokonanie zmiany tajemnic indywidualnie w tym dniu, ze względu na uroczystą sumę o 11.20, na którą zapraszam do liczniejszego udziału.
 12. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 21-28.03.2020 (od soboty do soboty). Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii. Szczegóły na tablicach.
 13. Po Mszy św. indywidualne błogosławieństwo dzieci.
 14. W tygodniu odbył się pogrzeb śp. Mariana Nowak a jutro o 15.30 śp. Stanisława Zawiszy mieszkającego od kilku lat w domu socjalnym na górnym Niechobrzu. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym Amen.