Ogłoszenia parafialne 30 Niedziela Zwykła – 24.10.2021 r.

23 października 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. Dzisiaj składką do puszek po Mszach świętych mamy okazję materialnego wsparcia dla papieskich dzieł misyjnych.
  2. Na placu kościelnym przy schodach stoją odnowione dzwony. Jest okazja by je z bliska obejrzeć. W najbliższy wtorek zostaną zamontowane na odnowioną dzwonnicę. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  3. Dziś nabożeństwo różańcowe przed Mszą Świętą o godz. 16.30.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Bury, Górecka, Wilk, Trznadel, Kubas, Kalandyk, Baran, Kawalec.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 17.00.
  6. Zapraszamy na ostatnie w tym tygodniu nabożeństwa różańcowe. W poniedziałek prosimy młodzież kl. 8 i 7, we wtorek kl. 6 i 5, w środę kl. 4, 2 i 1 w czwartek kl. 3, w piątek prosimy o prowadzenie modlitwy młodzież oazową. W sobotę o prowadzenie różańca prosimy zelatorów róż.
  7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, która przypadnie w następny poniedziałek. Prosimy o uporządkowanie grobów swoich bliskich zmarłych i zadbanie o groby zapomniane znajdujące się w sąsiedztwie.
  8. W następną niedzielę Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. Przez przyczynę Maryi dziękujemy Bogu za budowniczych, ofiarodawców, wszystkich troszczących się o nasz wspólny dom.
  9. Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa po zakończeniu Mszy Świętej.