Ogłoszenia parafialne – 33 Niedziela zwykła 19.11.2023 r.

  18 listopada 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – 33 Niedziela zwykła
19.11.2023 r.

 

  1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Skiba, Siorek, Gubernat, Kamyk, Buda, Dereń, Lew – Machnicki, Gębarowski, Gębarowski.
  2. Dziś składka inwestycyjna.  Oszczędzamy na wymianę posadzki w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Z tyłu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Koperty z wypominkami składamy w koszyku przed tablicą pamięci o zmarłych w ubiegłym roku znajdującej się przy zakrystii. Przez cały listopad po Mszach świętych w codziennej koronce do Bożego Miłosierdzia polecamy ich    Bóg zapłać za składane ofiary.
  4. W środę wspominamy św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej. Dziękujemy wszystkim, którzy uświetniają liturgię w naszym kościele śpiewem.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do Mszy wieczornej
  6. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
  7. W przyszła niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego oraz Światowe Dni Młodzieży w diecezjach. W tym dniu ks. Rafał z młodzieżą z całego dekanatu uda się do Katedry Rzeszowskiej na diecezjalne obchody tych uroczystości.
  8. Ośrodek Rekolekcyjny Caritas w Myczkowcach wymaga gruntownego remontu. W najbliższą niedzielę Caritas Diecezji ogłasza składkę do puszek po każdej Mszy świętej na ten cel.
  9. (9.30, 11.30) Po błogosławieństwie ogólnym zapraszamy dzieci do błogosławieństwa indywidualnego.