Ogłoszenia Parafialne 5.05.2019

05 maja 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

III Niedziela Wielkanocna 5.05.2019 r.

1. (7.30) Zmiana tajemnic dla mężczyzn za tydzień dla kobiet.
  2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy parafian z następujących rodzin: KAWALEC, KIERNICKI, WARZOCHA, MADERA, PANEK, LIB, KUCHARZYK, ŁYSZCZEK.
  3. Dziś niedziela biblijna rozpoczynająca tydzień biblijny. Dziewczęca Służba Maryjna przygotowała wersety biblijne. Wystawione są one w tyłu kościoła przy gazetach do wylosowania jako słowo dnia dla siebie.
  4. Spotkanie dla lektorów we wtorek o 16.30.
  5. W środę Uroczystość św. Stanisława - głównego patrona Polski. Msza św. i nowenna z majówką o 18.00. Odpust w Boguchwale.
  6. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy świętej wieczornej a w niedzielę i święta o 16.30.
  7. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00. Spotkanie dla dzieci I komunijnych i ich rodziców o 18.00 i po Mszy świętej próba ceremonii.
  8. Ogłoszenie p. Sołtysa. II rata podatku i III rata opłaty śmieciowej będą odbierane w dniach od 9 do 15 maja. Szczegóły na afiszach.