Ogłoszenia parafialne 6 Niedziela Zwykła 14.02.2021 r.

  13 lutego 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. (7.30) Zmiana tajemnic dla kobiet.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej młodzież z Oazy rozprowadza „Zdrapki Wielkopostne”. Przeznaczone są dla dorosłych i młodzieży. Znajdują się w nich zadania wielkopostne. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na działalność duszpasterską Oazy.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Gajdek, Moskal, Rzepka, Gołąb, Haśko, Kobiałka, Pizło, Łoza.
  4. W Środę Popielcową rozpoczynamy 40-dniowy Okres Wielkiego Postu- obowiązuje post ścisły. Msze Święte w naszym Sanktuarium o godz. 7.00, 9.30, 15.00 i 18.00.
  5. Od Środy Popielcowej do I niedzieli Wielkiego Postu będziemy przeżywać nasze rekolekcje parafialne. Wygłosi je ks. Mariusz Mik - Dziekan z Boguchwały. W czasie każdej Mszy świętej będzie nauka ogólna. Nauki stanowe dla małżonków i rodziców będą po Mszach świętych wieczorem w czwartek i w sobotę. Nauka dla dzieci będzie w piątek po drodze krzyżowej o 15.00 a dla młodzieży po drodze krzyżowej o 20.00. Msza święta z nauką dla osób starszych i chorych będzie w sobotę o 10.00. W niedzielę gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o 15.30. Na zakończenie rekolekcji będzie Msza święta z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie w niedzielę o 16.30. Ze spowiedzi możemy korzystać codziennie pół godziny przed Mszą świętą. Szczegóły na plakacie, na Facebooku oraz na naszej stronie parafialnej.
  6. Składka w środę popielcową będzie od nas darem dla księdza rekolekcjonisty za posługę w naszej parafii.
  7. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszym Sanktuarium w każdy piątek Wielkiego Postu po Mszy Świętej porannej, o godz. 15.00 dla dzieci, o godz. 17.30 i o godz. 20.00 prowadzona przez młodzież naszej Oazy.