Ogłoszenia parafialne 9.02.2019

  09 lutego 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

5 Niedziela Zwykła 9.02.2019 r.

 

  1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: LIB, LIB, CZUBA, WRÓBEL, BOROWSKA, LIB, SKIBA.
  2. Sołtys zapraszam na zebranie wiejskie z udziałem Burmistrza Gminy Boguchwała 20 lutego tj. w następną środę o 19.00 w Domu Kultury przy rondzie. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.
  3. (7.30)Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet. Podejście procesyjne jak do komunii świętej. Zelatorka wypowiada imię patronki, wzywamy jej wstawiennictwa i Siostry podchodzą do indywidualnego błogosławieństwa.
  4. Jutro wspomnienie objawień Matki Bożej z Lourdes. Światowy dzień chorego. Pamiętajmy o modlitwie i życzliwości o naszych chorych.
  5. W środę nowenna a po niej próba chóru.
  6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.
  7. Otrzymaliśmy diakona na praktykę przed święceniami. Serdecznie go witamy życząc radosnej i owocnej posługi. Diakon Kamil Bambrowicz pochodzący z Gorlic będzie z nami od najbliższej soboty do Wielkanocy. Dziękujemy ks. Biskupowi i Rektorowi Seminarium Duchownego za zaufanie i posłanie do posługi dla naszej parafii.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Annę Siuta i śp. Wojciecha Kowalskiego. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wiecznie spoczywanie. Za rodzinę pogrążoną w smutku: Pocieszycielko strapionych módl się za nami.
  9. Po Mszy św. dzieci podchodzą do indywidualnego błogosławieństwa. Życzymy im spokojnych i radosnych ferii.