Ogłoszenia parafialne – Dzień Zaduszny – 2 listopada 2014 r.

01 listopada 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – Dzień Zaduszny – 2 listopada 2014 r.

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Za tydzień dla kobiet

2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu, a na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

-

3. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w milczeniu po mszy św. do Apelu Jasnogórskiego.

4. Do chorych kapłani udadzą się w sobotę od godz. 8:30.

5. W sobotę 8 listopada o godz. 19:30 zapraszamy wszystkich chętnych do świetlicy parafialnej na wieczór filmowy organizowany przez młodzież. Więcej informacji na stronie facebookowej.

6. W przyszłą niedzielę VI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku będziemy wspierać modlitewnie i ofiarą do puszek udręczony Kościół w Syrii.

7. Msze św. gregoriańskie za śp. Janusza Martonia rozpoczął odprawiać ks. misjonarz z Etiopii.

8. Intencje mszalne.

9. Po mszy św., po błogosławieństwie odmówimy dziesiątek różańca w int. zmarłych polecanych w wypominkach.

10. Ogłoszenie sołtysa.