Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Adwentu – 27.11.2016 r.

28 listopada 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: TRYCZYŃSKA, PÓŁCHŁOPEK, DZIEDZIC, KUCHARZYK, SIARA.
2. Od jutra Msze Święte Roratnie będą wieczorem o godz. 17:00. Zachęcamy do udziału.
3. W środę święto św. Andrzeja Apostoła – Odpust w Zgłobniu. Suma odpustowa o godz. 11:00, na którą zaprasza tamtejszy ks. Proboszcz.
4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Za Intronizację Chrystusa na Króla i Pana dokonaną w naszej Ojczyźnie, Bogu niech będą dzięki! Aby jednak wracać do tego ważnego momentu, będziemy w każdy I Czwartek w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu, bezpośrednio po Mszy Świętej odmawiać ten akt.
W piątek spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą poranną i godzinę przed Mszą Świętą Wieczorną. Zachęcamy do wcześniejszego wyspowiadania się.
5. W sobotę kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. Jest to również okazji do spowiedzi dla chorych, którzy nie korzystają z comiesięcznej spowiedzi, a nie mogą przyjść do Kościoła. Prosimy ich zgłaszać do kancelarii.
6. Do adoracji na Nowennie przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP prosimy Róże męskie w następującej kolejności:
- wtorek – Róża św. Brata Alberta Chmielowskiego,
- środa – Róża św. Andrzeja,
- czwartek – Róża Krzyża Świętego,
- piątek – Róża NSPJ,
- sobota – Róża św. Maksymiliana Kolbego,
- niedziela – Róża św. Floriana.
7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
8. Panów rejonowych prosimy w przyszłą niedzielę o odebranie opłatków do roznoszenia.
9. W sobotę 3 XII o godz. 19:00 w Domu Diecezjalnym „Tabor” odbędzie się koncert uwielbienia.
10. Sołtys wsi Niechobrz zaprasza w dniu 1 XII na godz. 18:00 do Domu Ludowego w Niechobrzu na spotkanie mieszkańców z udziałem Starosty Rzeszowskiego dotyczące budowy chodnika przy drodze powiatowej w miejscowości Niechobrz.