Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Adwentu – 30 listopada 2014 r.

  29 listopada 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Rykała

- Othman

- Żyła

- Nalepa

- Pawłowski

- Migut

2. Do adoracji na Nowennie przed świętem Niepokalanego Poczęcia NMP prosimy róże męskie:

- pn. św. Krzysztofa

- wt. św. Judy Tadeusza

- śr. św. Józefa

- czw. bł. Czesława

- pt. św. Krzyża

- sob. MB Królowej Polski

- ndz. św. Floriana

3. W tym tygodniu I czw., pt. I sob. miesiąca. We czwartek adoracja w milczeniu po mszy wieczornej. W I piątek spowiedź godzinę przed mszą wieczorną. Zachęcamy do wcześniejszej spowiedzi w inne dni przed mszą św. rano i wieczorem. W sobotę różaniec w duchu fatimskim przed mszą św. o godz. 16:30. Do chorych kapłani udadzą się w sobotę od godz. 8:30. Jest to spowiedź przedświąteczna dla chorych. Prosimy zgłosić tych, którzy nie korzystają z posługi w I soboty, a nie będą mogli z racji stanu zdrowia, być w kościele na spowiedzi adwentowej.

4. W sobotę po mszy wieczornej przyjdzie do dzieci św. Mikołaj. Rodzice zechcą mu pomóc. Z tej racji Dziewczęca Służba Maryjna przygotowała program o św. Mikołaju.

5. W przyszłą niedzielę modlimy się za Kościół na Wschodzie i wspieramy go materialnie ofiarą do puszek.

6. Panów rejonowych prosimy w przyszłą niedzielę po mszy św. rano na krótkie spotkanie do salki kominkowej i odebranie opłatków do roznoszenia.

7. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.

8. W następną niedzielę o godzinie 16:30 kolejna msza św. dla młodzieży. Kazanie wygłosi zaproszony ksiądz. Zapraszamy serdecznie młodzież, szczególnie uczestników katechezy przedmałżeńskiej. Więcej informacji na plakacie przy drzwiach wejściowych.

9. Intencje mszalne.