Ogłoszenia parafialne – I niedziela Wielkiego Postu – 14 luty 2016 r.

14 lutego 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na poniedziałek wieczorem, po Mszy Świętej, zapraszamy parafian z następujących rodzin:
    TRZNADEL,
    HAŚKO,
    SZCZĘCH,
    OLKO,
    KALANDYK.
  2. We wtorek spowiedź. Dobrze jest u początku Wielkiego Postu skorzystać ze spowiedzi, ponieważ łatwiej wtedy utrwalić postanowienia rekolekcyjne i wypełnić zadośćuczynienie.
  3. We środę próba chóru parafialnego.
  4. W piątek kolejne nabożeństwo w Roku Miłosierdzia z przewodnią myślą: „Nagich przyodziać – święta Jadwiga Królowa”. Będzie ono bezpośrednio po drodze krzyżowej o godzinie 15:00.
  5. Do adoracji na Gorzkich Żalach w przyszłą niedzielę prosimy męską różę św. Brata Alberta.
  6. W przyszłą niedzielę dzień skupienia poświęcony dziełu i zasadom budowania wspólnot Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzień skupienia odbędzie się u oo. Bernardynów od godziny 9:00 do 13:00.
  7. Również w przyszłą niedzielę spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych po Mszy Świętej wieczornej.