Ogłoszenia parafialne I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024 r.

17 lutego 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

I Niedziela Wielkiego Postu - 18.02.2024 r.

1. Dziś kończymy nasze rekolekcje parafialne. Bóg zapłać ks. Jackowi Szczęchowi za wygłoszone do nas Słowo Boże. Życzymy obfitości łask za wstawiennictwem MBNP.
  2. Dziś III niedziela miesiąca-składka inwestycyjna na wymianę posadzki i termomodernizację naszego kościoła.
  3. Składka do puszek po Mszach świętych przeznaczona będzie na pomoc Caritas dla Ukrainy.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na poniedziałek wieczór i sobotę rano prosimy rodziny: Graboś, Pociask, Ziemba, Kuter, Noga, Gajdek, Rzepka, Mazur
  5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  6. Zdrapki z postanowieniami na każdy dzień wielkiego postu można jeszcze nabyć po każdej Mszy świętej za dowolną ofiarą. Ofiary przy tej okazji składane do puszek zostaną przekazane poszkodowanym parafianom po spaleniu domu.
  7. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek po rannej Mszy ok. 7.30, o 15.00, 0 17.30 i o 20.00 prowadzona przez młodzież z Oazy.
  8. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.30. Kazanie dziś wygłosi ks. Jacek na zakończenie rekolekcji. W kolejne niedziele wielkiego postu będzie głosił ks. Robert. Po nabożeństwie Msza święta bez kazania.
  9. Apostolstwo Dobrej Śmierci będzie miało swoje spotkanie w środę po Mszy świętej wieczornej w bibliotece.
  10. (9.30, 11.30) Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa.
  11. Do wieczności odszedł śp. Stanisław Lasota l. 80. Polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Amen.