Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Adwentu – 4.12.2016 r.

  03 grudnia 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: PIENIĄŻEK, ZIEMNIAK, LANTENSZLEGER, KALANDYK, GOŁAŚ, GOŁAŚ, BAĆ. (Sprzątanie przedświąteczne).
  2. We wtorek, po Mszy Świętej wieczornej przyjdzie do dzieci św. Mikołaj. Siostra Nikodema wraz z DSM przygotowała program na jego przywitanie i dla dzieci.
  3. We czwartek święto Niepokalanego Poczęcie NMP. Nie jest to święto obowiązkowe. Msze Święte będzie w godz. 700, 1500, 1800.

Na Mszy Świętej wieczornej odbędzie się przyjęcie kandydatek do DSM na I i II stopień – „Dziecka Maryi” i „Choralistki”.

Również na Mszy Wieczornej, dzieci I – Komunijne otrzymają medaliki. Zapraszamy je wraz z Rodzicami.

W tym dniu w Boguchwale jest Odpust, na który zaprasza tamtejszy ks. Proboszcz.

  1. Do adoracji podczas nowenny prosimy róże męskie:

- poniedziałek – Róża bł. Czesława,

- wtorek – Róża św. Józefa,

- środa – Róża MB Królowej Polski.

  1. Kino „Zorza” w Rzeszowie zaprasza od 8-11.12. na festiwal filmów chrześcijańskich.
  2. Centrum Medyczne „Medicor” w Rzeszowie, ul. Jabłońskiego” zaprasza na skorzystanie z bezpłatnego badania kolonoskopowego w kierunki profilaktyki raka jelita grubego dla osób od 50. do 60. roku życia, a jeśli w rodzinie występowały nowotwory jelita grubego to od 40. roku życia.
  3. (700) Po Mszy Świętej zapraszamy Panów rejonowych po odebranie opłatków i listu od duszpasterzy.

Panowie rejonowi udadzą się w najbliższych dniach  do waszych domów z wizytą roznosząc opłatki i list od duszpasterzy. W trakcie  roznoszenia przyjmują dobrowolne ofiary przeznaczone na ogrzewanie kościoła, ubezpieczenie budynków parafialnych i inwestycje. Ofiara ta nie jest zapłatą za opłatki, bo każdy je otrzyma. Jeśli dla jakieś rodziny nawet skromna ofiara byłaby uszczupleniem w budżecie domowym, prosimy jej nie dawać. Panowie rejonowi nie są sekwestrami, znają sytuację i ją uwzględniają.

  1. Panowie rejonowi: P. Józef Tobiasz, P. Ryszard Wrobel, P. Zbigniew Trznadel prosili o zwolnienie z tej funkcji. Dziękujemy im za wieloletnią, a nawet kilkadziesiąt letnią posługę w organizowaniu prac w parafii, różnych wydarzeń i odwiedzin w domach. Niech Matka Najświętsza im to wynagrodzi. „Bóg zapłać!”

Ich zadania przejmą Panowie:. P. Stanisław Szczepek, P. Paweł Król, P. Janusz Kasprzyk. Życzymy im owocnego i radosnego posługiwania. „Szczęść Boże!”.