Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Adwentu – 7 grudnia 2014 r.

06 grudnia 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:00) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Za tydzień dla kobiet.

2. (7:00) Po mszy zapraszam panów rejonowych do salki kominkowej po odebranie opłatków.

3. Pan rejonowy Pan Stanisław Wróbel prosił o zwolnienie z tej funkcji. Dziękujemy mu za gorliwą posługę w naszej parafii przez 13 lat. „Bóg zapłać”. Niech Matka Najświętsza nagrodzi za wszelkie prace, pomoc i doradę. Na jego miejsce prosimy o przejęcie obowiązków rejonowego Pana Wiesława Kalandyka i życzymy mu „Szczęść Boże”.

4. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro prosimy parafian z następujących rodzin:

- Chmiel

- Dygoń

- Byczek

- Chłanda

- Zych

- Buszta

5. Jutro święto Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 7:00, 9:30 i o 18:00. Nie jest to święto obowiązkowe. W Boguchwale odpust. Msze św. uroczyste o 9:00 i 18:00. Dzisiaj natomiast w Boguchwale o godz. 19:00 koncert uwielbieniowy zespołu „Mocni w Duchu”. Zachęcamy zwłaszcza młodzież. Szczegóły na afiszu.

6. We wtorek na Taborze o godz. 19:15 kolejna katecheza audiowizualna. Szczegóły na afiszu.

7. W sobotę 13.12 kolejna rocz. śmierci ks. prałata Muchy i rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Uroczysta msza św. o godz. 17:00.

8. W przyszłą niedzielę młodzież Szkolnego Koła Caritas będzie rozprowadzać pierniczki. Ofiary ze sprzedaży będą przeznaczone na pomoc dla jednego chorego dziecka.

9. Adwentowa spowiedź w naszej parafii będzie 18 grudnia (we czwartek). Tydzień przed Bożym Narodzeniem.

10. Intencje mszalne