Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkanocna – Bożego Miłosierdzia – 03 kwiecień 2016 r.

  02 kwietnia 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. (07:30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Za tydzień dla kobiet.
  2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro prosimy parafian
    z następujących rodzin: WACŁAW, RZEPKA JÓZEF, RZEPKA STANISŁAW, WAPIŃSKI, KRÓL.
  3. Na ławkach z tyłu leżą karteczki z tekstem Koronki do Miłosierdzia Bożego. Prosimy je zabrać.
  4. Dzisiejsza „Niedziela” zawiera obszerny artykuł ze zdjęciami na temat Misterium Męki Pańskiej, które odbyło się u nas w Niedzielę Palmową. Zachęcamy do nabycia tego numeru.
  5. Kolejny raz informujemy, że można jeszcze zgłosić się na dwudniową pielgrzymkę autokarową do sanktuarium Miłosierdzia Bożego i bł. ks. Sopoćki w Bydgoszczy, oraz do Sokółki. Zgłoszenia tylko dzisiaj i jutro u organizatorów, oraz w sklepach przy Rondzie u Pani Jaksan i Pani Pizło.
  6. Jutro w liturgii obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesioną z 25.03 z racji Wielkiego Tygodnia. Jest to zarazem Dzień Świętości Życia. Modlimy się o szacunek do tego wielkiego daru i o jego obronę. Na Mszy Świętej wieczornej będzie można złożyć deklarację przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, czyli codziennej modlitwy i odmówienia jednego dziesiątka różańca i wskazaną na deklaracji modlitwę za jedno dziecko, któremu grozi zabójstwo. Teksty deklaracji leżą z tyłu na ławkach. W sprawie pełnej obrony życia człowieka Księża Biskupi wystosowali do nas komunikat. Posłuchajmy.
  7. W sobotę od 08:30 kapłani udadzą się do chorych.
  8.  W sobotę konferencja z okazji XII Narodowego Dnia Życia „Piękno cywilizacji życia”. Odbędzie się w Domu Diecezjalnym Tabor od godziny 09:00. Szczegóły na afiszu.