Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu – 1 marca 2015r.

  28 lutego 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn, a za tydzień dla kobiet.

2. Najpierw dziękujemy za wszelkie prace wykonane przed wizytacją Ks. Biskupa w naszej parafii i całe przygotowanie tego wydarzenia, a następnie wyrażamy uznanie za gremialny udział w celebrach, które sprawował Ks. Bp lub w nich uczestniczył. Pan Bóg dał nam na tę okoliczność piękną pogodę. Ci co byli, co zresztą słychać w rozmowach, są usatysfakcjonowani i zadowoleni. Tak trzymać na przyszłość.

3. Rekolekcje Wielkopostne będą w naszej parafii za 2 tygodnie. Prowadził je będzie ks. oficjał Sądu Biskupiego w Rzeszowie. Szczegóły podamy za tydzień, ale już od dziś można poznać program tych ćwiczeń duchowych zamieszczony na afiszach na drzwiach kościoła. Módlmy się o ich owocność i przekazujmy zachętę tym, którym trudno o decyzję przemiany.

4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Spowiadamy jak zwykle przed mszą św. Do chorych kapłani udadzą się w 2-gą sobotę miesiąca, bowiem w pierwszą wszyscy kapłani będą uczestniczyć w kongregacji z Księżmi Biskupami w Rzeszowie. A więc chorzy w 2-gą a nie 1-ą sobotę będą odwiedzani.

5. Do adoracji Najśw. Sakramentu na Gorzkich Żalach dzisiaj prosimy różę św. Krzysztofa, a za tydzień św. Brata Alberta.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro prosimy parafian z następujących rodzin:

- Kędzior

- Ceglarz

- Bać

- Błaszczyk

- Nobis

7. Msze św. gregoriańskie za śp. Stanisława Antasa zostaną odprawione od 6.04. do 5.05.2015 w parafii MB Saletyńskiej w Rzeszowie, a za śp. Helenę Cieślicką zostanie odprawiona od 4.05 do 2.05.2015 w sanktuarium MB Miedniewickiej w woj. mazowieckim.

8. Intencje mszalne.