Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2017 r.

10 marca 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2017 r.

1. (730) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. (930) Zapowiedzi.
  3. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: SUMARA, RAŁOWSKI, RYKAŁA, LIB DANUTA, BIJOŚ.
  4. Niektóre róże już składają ofiary na kwiaty Bożego Grobu.
  5. Na stoliku za ławkami leżą kartki z programem rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii. Prosimy je zabrać dla siebie oraz przekazać tym, którzy bywają w kościele od „wielkiego dzwonu”.
  6. 16 marca o 1730 w Auli Uniwersytetu Rzeszowskiego na ul. Pigonia, odbędzie się debata studencka, „Gdy czar pryśnie… o rutynie w związku”. Gościem specjalnym będzie o. Ksawery Knotz. Szczegóły na plakacie.
  7. 31 marca 2017 z Kolbuszowej wyrusza Ekstremalna Droga Krzyżowa, która zakończy się w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do podjęcia wyzwania, a szczegóły na plakacie w przedsionku.
  8. Do adoracji na Gorzkich żalach w przyszłą niedzielę prosimy męską różę św. Józefa.
  9. Zapraszamy Rodziców Dzieci I Komunijnych na spotkanie w niedzielę 19.03.2017 na godz. do świetlicy parafialnej na 1530.
  10. Int. mszalne: