Ogłoszenia parafialne – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.2018 r.

27 lutego 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.2018 r.

1. (9.30). Zapowiedzi:
  • Rafał Pięta, zam. Straszydle i Beata Anna Tomczyk, zam. Niechobrz – Zapowiedź II.
  • Paweł Tadeusz Łowa, zam. Niechobrz i Magdalena Krystyna Kardowska, zam. Przybyszówka – Zapowiedź II.
  • Rafał Marcin Ziobro, zam. Niechobrz i Marta Parol, zam. Rzeszów Staromieście – Zapowiedź II.
  • Piotr Krzysztof Drewniak, zam. Niechobrz i Magdalena Halina Pociask, zam. Niechobrz – Zapowiedź II.
  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: PORĘBA, RACHWALSKI, RZEPKA, RZEPKA, MŁYNARCZYK.
  2. 3. Dzieci Szkoły Podstawowej i Gimnazjum we środę rozpoczynają swoje rekolekcje.
    We środę i czwartek zajęcia rekolekcyjne będą w szkole, a piątek w kościele. Prosimy Rodziców o dopilnowanie sprawy.
  3. W tym tygodniu I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Wieczornej do 21.00. zapraszamy do bycia „sam na sam” z Panem Jezusem Eucharystycznym.
  4. Z racji I Piątku spowiadamy w ciągu tygodnia przed Mszą Świętą, a w I Piątek godzinę wcześniej przed Mszą Świętą wieczorną, a także przed nabożeństwem Drogi Krzyżowej.
  5. W piątek na wieczornej Drodze Krzyżowej o 20.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, które odbędzie się 22.03. w Zgłobniu. Młodzi otrzymają krzyże. Prosimy o obecność z nimi także Rodziców.
  6. W sobotę różaniec w duchu fatimskim po Mszy Świętej wieczornej.
  7. W sobotę kapłani udadzą się do chorych od godz. 8.30. Jest to także dla nich spowiedź i Komunia Święta przed świętami Wielkanocnymi. Prosimy, by zgłosić także tych, którzy nie korzystają z odwiedzin kapłana w I Sobotę, a z racji choroby, czy starości nie będą mogli być na spowiedzi w czasie rekolekcji. Bywa bowiem, że w/w czasem latami nie są
    u spowiedzi przez zaniedbanie najbliższej rodziny.
  8. Rzeszowskie kina zapraszają na piękny film „Moja miłość” – mówiący o tym, jak świadomie żyć wiarą i nie ugiąć się nawet w obliczu śmierci.
  9. Do adoracji na Gorzkich Żalach prosimy męską róże św. Brata Alberta.