Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Zwykła – 18 stycznia 2015 r.

  17 stycznia 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Chmiel

- Panek

- Urban

- Witek

- Lasota

2. Jutro Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara głównego patrona naszej diecezji.

3. Rozpoczęliśmy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Jezus rzekł do Samarytanki: Daj mi pić”.

4. W związku z licznymi przypadkami śmiertelnych zatruć tlenkiem węgla czyli czadem Komenda Wojewódzka Straży Pożarnej apeluje do wszystkich o ostrożność w używaniu urządzeń grzewczych i podgrzewaczy wody, zadbanie o ich sprawność i właściwą wentylację.

5. Dzisiejszy „Gość Niedzielny” zawiera płytę z pierwszą częścią filmu o św. Teresie z Awilii. Druga część za dwa tygodnie. W czasopiśmie cuda i łaski, który jest poświęcony MBNP jest artykuł o naszym sanktuarium

6. W tym tygodniu wizyta duszpasterska ma następująca kolejność:

Data Ks. Mateusz Mycek
19 stycznia – pn (od 15:00) Hudzicka Zofia 979 – Kucharzyk Kazimierz 886a
20 stycznia – wt (od 15:00) Kubicz Agnieszka 997 – Pawłowski Marek 1010

 

Data Ks. Patryk Smoleń
19 stycznia – pn (od 15:00) Bochnak Zbigniew 704 – Skiba Danuta 733
20 stycznia – wt (od 15:00) Bać Łukasz 734 - Lasota Franciszek 765

 

7. Sołtys informuje, że pierwsza rata opłaty śmieciowej w 2015 roku oraz ubezpieczenie PZU na 2015 rok odbierane będą w dniach od 24 stycznia (sobota) do 31 stycznia (sobota) zgodnie z harmonogramem dostarczonym z decyzjami podatkowymi i umieszczonym na tablicy ogłoszeń.

8.  W najbliższym tygodniu modlimy się w następujących intencjach: