Ogłoszenia parafialne – II TYDZIEŃ ADWENTU – 10.12.2017 r.

09 grudnia 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – II TYDZIEŃ ADWENTU – 10.12.2017 r.

1. Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, a na jutro po Mszy Świętej wieczornej prosimy parafian
    z następujących rodzin: RYKAŁA, CZECH, RZEPKA, BUDA, ZIĘBA.
  3. 3. W poniedziałek w Domu Diecezjalnym „Tabor” o godz. 19.00
    w ramach rekolekcji adwentowych film „Proroctwo”. We środę
    w tym samym miejscu katecheza audiowizualna: „Podnieście głowy" z panem Maciejem Bodasińskim, inicjatorem wydarzeń ogólnopolskich: „Wielka Pokuta" oraz „Różaniec do granic".
  4. W środę kolejna rocznica śmierci ks. prałata Józefa Muchy.
  5. W sobotę 16.12. o godz. 19.00 kolejne Dekanalne Spotkanie Młodych – „odŻYJ na nowo”. Uroczysta celebracja Nieszporów z Liturgią Słowa o Kościele, a po niej Agapa w świetlicy.

7.Obok zakrystii można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

1. Chrzest dzieci w św. Szczepana prosimy zgłaszać w tym tygodniu po Mszy Świętej Wieczornej.
  2. Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie 19.12. we wtorek.
  3. Organizowana jest Pielgrzymka śladami Sanktuariów Europy Zachodniej w dniach 22 czerwca – 02 lipca 2018 r. W programie: Fatima, Santiago de Compostela, Lourdes, La Salette i Mariazell oraz miejscowości wypoczynkowe. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej
    w najbliższym tygodniu.
  4. Przypominamy i zapraszamy na dzisiejszy Koncert Uwielbienia
    w naszym kościele o godz. 17.15 w wykonaniu Grupy Uwielbienia z Brzezin.