Ogłoszenia parafialne – III niedziela Adwentu– 13 grudzień 2015 r.

  14 grudnia 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:00) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet po Mszy Świętej.

2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro prosimy parafian z następujących rodzin:

- Długosz,
- Bać,
- Matuszewski,
- Mazur,
- Pieniążek,
- Chmiel,
- Chmiel.

3. Dziękujemy za ofiary złożone jako pomoc dla Kościoła na Wschodzie. „Bóg zapłać”.

4. Jeszcze kilka dni potrwa remont organów, ponieważ dopiero wysłano pewne części z Niemiec.

5. Jak widać przygotowujemy chodniki wzdłuż drogi na cmentarzu. Chcemy jeszcze wyłożyć kostką jedną alejkę, która oddziela starą część cmentarza od nowszej (na wprost bramki do drogi idącej od Mogielnicy). Prosimy więc zabrać zasadzone krzewy i swoją kostkę przy poszczególnych nagrobkach. W przeciwnym razie będą musiały zostać złożone obok nagrobka.

6. We czwartek spowiedź adwentowa w naszej parafii, w godzinach 09:00-12:00 i 15:00-18:00 z przerwami. Msza Święta wieczorna będzie o 18:00. W sobotę spowiedź odbędzie się w Zabierzowie i w Kielanówce, a nie, jak było dotychczas, w Boguchwale. Kto nie zdąży u nas, może udać się do sąsiedniej parafii.

7. W przyszłą niedzielę w Boguchwale odbędzie się spotkanie z cyklu „W drodze na Światowe Dni Młodzieży”. Msza Święta o 18:00, a po niej o 19:00 konferencja, adoracja i koncert zespołu „Shaddai”. Zachęcamy młodych do skorzystania.

8. Do naszej wioski przyjedzie transport jabłek 22 grudnia. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.

9. Szkolne Koło CARITAS w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej będzie rozprowadzać świąteczne pierniczki. Dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na rehabilitację chorych dzieci w naszym dekanacie.