Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Adwentu – 14 grudnia 2014 r.

  13 grudnia 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

 1. (7:00) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Czudec

- Byjoś

- Byjoś

- Król

- Wróbel

- Półchłopek

- Tryczyński

3. Adwentowa spowiedź w naszej parafii będzie w czwartek 18.12.14 w godzinach od 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00. W piątek zaś będzie spowiedź w Zabierzowie i w Kielanówce. Z powodu spowiedzi w dekanacie msze św. wieczorne w środę i w czwartek będą o 18:00.

4. W sobotę spowiedź będzie w Boguchwale. Z tego powodu msza św. będzie tylko rano, wieczorem zaś nie będzie mszy św. Wszyscy księża są na spowiedzi.

5. Chrzest dzieci będzie w święto św. Szczepana.

6. Obok zakrystii są wigilijne świece pomocy dzieciom rozprowadzane przez Caritas. Dochód z nich jest przeznaczony na wsparcie dla biednych dzieci na wakacjach i feriach zimowych. Natomiast młodzież ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadza dzisiaj przed kościołem pierniczki z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie jednego z chorych dzieci.

7. Intencje mszalne