Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Adwentu – 15 grudnia 2013 r.

14 grudnia 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (9.30) Zapowiedzi

2. Wyrażamy wdzięczność panom rejonowym za odwiedziny w rodzinach naszej parafii, a wszystkim rodzinom za ich przyjęcie oraz ofiary na rzecz parafii „Bóg zapłać”.

3. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:

- Pieniążek

- Kwiek

- Ostrowski

- Nalepa

- Kamyk

4. W tym tygodniu spowiedź adwentowa w naszym boguchwalskim dekanacie. W naszej parafii będzie we czwartek 19.12 w godz. od 9.00 do 12.00 i od 14.30 do 17.30 z przerwami o 10.30 i o 16.00. Spowiedź w Zabierzowie i Kielanówce będzie we wtorek, a w Boguchwale w sobotę. Ze względu na spowiedź we czwartek msza św. będzie o 17.30.

5. W sobotę ze względu na wyjazd na spowiedź do Boguchwały wszystkich kapłanów nie będzie mszy św. wieczornej, będzie tylko rano.

6. Chrzest dzieci będzie w św. Szczepana. Prosimy zgłaszać dzieci do chrztu jutro po mszy wieczornej, pamiętając o przyniesieniu aktu urodzenia, który wystawił USC.

7. Młodzież ze Szkolnego koła Caritas będzie dzisiaj rozprowadzać adwentowe pierniczki. Dobrowolne ofiary posłużą młodym na pomoc ubogim i potrzebującym, którym ci młodzi chcą usłużyć.

8. Msze św. gregoriańskie za śp. Wiktorię Lelek ropoczęły się w Przybyszówce w kościele św. Mikołaja 9.12 br.

9.  Intencje mszalne.