Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna – 10 kwiecień 2016 r.

  09 kwietnia 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
 1. (07:30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
 2. (09:30) Zapowiedzi:
 3. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: KIECA, RUSINEK, CZUDEC, NALEPA ZBIGNIEW, GOŁĄB.
 4. W środę próba chóru o 19:00.
 5. We czwartek (14.04) 1050 rocznica chrztu Mieszka I. Z tej okazji odbędą się wielkie uroczystości w Poznaniu i Gnieźnie. Będą transmitowane przez radio i telewizję. Zachęcamy do zainteresowania się tym wydarzeniem. Zachęcamy też do liczniejszego udziału we Mszy Świętej u nas w kościele.
 6. W piątek o godzinie 18:00 rozpoczynają się w naszym domu rekolekcyjnym rekolekcje Apostolstwa Dobrej Śmierci, prowadzone przez ks. Moderatora z Górki Klasztornej. Zachęcamy do udziału. Szczegóły na afiszu.
 7. W Przybyszówce od piątku do niedzieli włącznie w domu rekolekcyjnym odbędą się rekolekcje zamknięte dla małżeństw. Prowadzić je będzie ks. dr Przemysław Drąg – Krajowy Duszpasterz Rodzin. Zgłaszać się można telefonicznie do ks. Pawła Tomonia, lub podejść do kancelarii parafialnej po informacje.
 8. Przy nowopowstałej parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki prowadzone jest duszpasterstwo Ludzi Pracy. 19.04 (we wtorek) o godzinie 17:00 konferencje wygłosi ks. dr hab. Janusz Szulist. Jej temat brzmi: „Laickość państwa. Relacje kościoła do państwa w nauczaniu Josepha Ratzingera (Benedykta XVI)”. Organizatorzy zapraszają na Osiedle Zawiszy w Rzeszowie.
 9. W piątek u nas kolejne nabożeństwo Roku Miłosierdzia, po Mszy Świętej wieczornej.
  Temat: „Więźniów pocieszać – św. Jan Paweł II”.
 10. Msze Święte gregoriańskie za śp. Katarzynę Bochnak będą odprawiane od 15 kwietnia bieżącego roku w kościele Świętego Ducha w Jarosławiu.