Ogłoszenia parafialne III Niedziela wielkanocna 14.04.2024 r.

14 kwietnia 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

III Niedziela wielkanocna 14.04.2024 r.

1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet. Dziękujemy wszystkim Siostrom, które już od kilku lat dbają o poszczególne kaplice różańcowe w Parku MB. Jeśli jakaś róża nie jest zaangażowana w opiekę nad parkiem i chce zając się opieką nad którąś z kaplic proszę o zgłoszenie do zakrystii.
  2. Dzisiaj przeżywamy niedzielę biblijna, która rozpoczyna Tydzień biblijny. Niech księga Pisma świętego znajdzie swoje ważne - podręczne miejsce w naszym domu. Korzystajmy także z możliwości jakie daje Internet w poznawaniu Słowa Bożego na każdy dzień.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Ciebiera, Sałapatek, Trznadel, Haśko, Borowiec, Mytych, Szczęch, Olko, Zielińska, Kaczor.
  4. Spotkanie rady rejonowych odbędzie się w najbliższy wtorek po Mszy świętej wieczornej w dużej sali domu rekolekcyjnego.
  5. W środę obchodzi swoje imieniny ks. Robert. Życzymy mu wielu łask Bożych i opieki MBNP oraz świętego patrona.
  6. W czwartek adoracja NS od 17.00.
  7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00.
  8. Wojownicy Maryi zapraszają na ogólnopolskie otwarte spotkanie formacyjne mężczyzn pod hasłem: ojciec i syn. Rozpoczęcie w przyszłą sobotę o godz. 9.30 na rzeszowskim rynku. Szczegóły na plakacie.
  9. Za wykonane prace przy drewnie składamy serdeczne Bóg zapłać Panom z rejonu P. Jacka Raka.
  10. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, szczególny dzień modlitw o powołania do służby Bożej w kościele.
  11. Składka inwestycyjna w przyszłą niedzielę. Na koniec kwietnia zaplanowane są prace przy wymianie drzwi frontowych i tylnych kościoła na ocieplone aluminiowe przed wymianą posadzki. Bóg zapłać za składane ofiary i dokonywane przelewy na konto parafii.
  12. Do wieczności odszedł śp. Adam Książek l. 84. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a Jego duszę polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Amen