Ogłoszenia parafialne III Niedziela wielkanocna 14.04.2024 r.

  14 kwietnia 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

          Ogłoszenia parafialne

 III Niedziela wielkanocna 14.04.2024 r.

 

 1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet. Dziękujemy wszystkim Siostrom, które już od kilku lat dbają o poszczególne kaplice różańcowe w Parku MB. Jeśli jakaś róża nie jest zaangażowana w opiekę nad parkiem i chce zając się opieką nad którąś z kaplic proszę o zgłoszenie do zakrystii.
 2. Dzisiaj przeżywamy niedzielę biblijna, która rozpoczyna Tydzień biblijny. Niech księga Pisma świętego znajdzie swoje ważne - podręczne miejsce w naszym domu. Korzystajmy także z możliwości jakie daje Internet w poznawaniu Słowa Bożego na każdy dzień.
 3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Ciebiera, Sałapatek, Trznadel, Haśko, Borowiec, Mytych, Szczęch, Olko, Zielińska, Kaczor.
 4. Spotkanie rady rejonowych odbędzie się w najbliższy wtorek po Mszy świętej wieczornej w dużej sali domu rekolekcyjnego.
 5. W środę obchodzi swoje imieniny ks. Robert. Życzymy mu wielu łask Bożych i opieki MBNP oraz świętego patrona.
 6. W czwartek adoracja NS od 17.00.
 7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00.
 8. Wojownicy Maryi zapraszają na ogólnopolskie otwarte spotkanie formacyjne mężczyzn pod hasłem: ojciec i syn. Rozpoczęcie w przyszłą sobotę o godz. 9.30 na rzeszowskim rynku. Szczegóły na plakacie.
 9. Za wykonane prace przy drewnie składamy serdeczne Bóg zapłać Panom z rejonu P. Jacka Raka.
 10. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, szczególny dzień modlitw o powołania do służby Bożej w kościele.
 11. Składka inwestycyjna w przyszłą niedzielę. Na koniec kwietnia zaplanowane są prace przy wymianie drzwi frontowych i tylnych kościoła na ocieplone aluminiowe przed wymianą posadzki. Bóg zapłać za składane ofiary i dokonywane przelewy na konto parafii.
 12. Do wieczności odszedł śp. Adam Książek l. 84. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a Jego duszę polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Amen