Ogłoszenia parafialne – III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.04.2018 r.

15 kwietnia 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.04.2018 r.

1. (9.30) Zapowiedzi:
  • Mateusz Tomasz Rykała, zam. Niechobrz i Beata Zofia Hadała, zam. Hermanowa – Zapowiedź II.
  • Sławomir Stanisław Ziobro, zam. Niechobrz i Aneta Katarzyna Zielińska, zam. Wyżne – Zapowiedź II.
  • Grzegorz Paweł Król, zam. Niechobrz i Sylwia Anna Kot – Zapowiedź II.
  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i jego otoczenia w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: SKIBA, BAĆ, WRÓBEL, NAWROCKI, GUBERNAT.
  2. 3. Jak słyszeliśmy rozpoczęliśmy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do sięgania do tej najważniejszej Księgi Świata.
  3. W piątek rozpoczynamy rekolekcje zamknięte dla członków ADŚ.
  4. W niedzielę rozpoczynają się rekolekcje Intronizacyjne NSPJ na Króla i Pana. Trwać będą od niedzieli do środy włącznie. Szczegółowy program na afiszach. Jest to kontynuacja  tego aktu, który miał miejsce  w całej Polsce w ubiegłym roku. Chcemy objąć nim nie tylko osobiste życie, ale i także rodzinne i społeczne naszej wspólnoty. Włączmy się wszyscy, bo to bardzo ważna sprawa,
    o której więcej powie rekolekcjonista. Już dziś  módlmy się o ich owocność.
  5. Int. mszalne.