Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna – 19 kwietnia 2015r.

18 kwietnia 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (9:30) Zapowiedzi.

2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro prosimy parafian
z następujących rodzin:

- Borowska

- Pociask

- Siorek

- Skiba

- Lib

3. Dzisiaj rozpoczęliśmy VII Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Sięgnijmy chociaż jeden raz w tym tygodniu do Pisma Świętego. W Instytucie Teologicznym w Rzeszowie w sobotę będzie Sympozjum Biblijne „Biblia a współczesne problemy rodziny”. Początek o godz. 9:00.

4. We wtorek kolejna katecheza audiowizualna w domu rekolekcyjnym „ Tabor” zatytułowana „ Czy grozi nam islamizacja”. Rozpoczęcie o godz. 19:00.

5. We czwartek Uroczystość Świętego Wojciecha Bpa i męczennika Patrona Polski.

6. Kino „Zorza” wyświetla film „Uwolnić Asie Bibi” – chrześcijankę z Pakistanu skazaną na śmierć za wiarę.

7. W czasie wizyty duszpasterskiej księża roznosili formularze deklaracji przyjęcia pielgrzymów
w czasie ŚDM w 2016r. w naszej parafii. Prosimy o przekazanie, czyli zwrot wypełnionej deklaracji, jeśli ktoś chce przyjąć na zamieszkanie pielgrzymów z zagranicy. Uczynimy to do najbliższej niedzieli włącznie.

8. Katolicki Klub Sportowy „Alpin” zaprasza do udziału w rowerowej pielgrzymce z Rzeszowa do Częstochowy przez sanktuaria w Polsce i na Słowacji. Szczegóły na afiszu.

9. Z wiosną niektórzy, będą remontować nagrobki na cmentarzu. Prosimy, by gruz zabrać do domu,
a nie wyrzucać na skarpy obok cmentarza.

10. Msze św. gregoriańskie za śp. Helenę Lib rozpoczną się 11 maja w sanktuarium MB
w Miedniewicach.

11. Ogłoszenie Pana Sołtysa: W dniu 23 kwietnia tj. w czwartek o godz. 19:30 w Domu Ludowym na Krzyżówce odbędzie się Zebranie Wiejskie z udziałem Burmistrza Boguchwały. Porządek zebrania przedstawiony jest na afiszach.

12. Ogłoszenie Pana Burmistrza:  Burmistrz Boguchwały serdecznie zaprasza na I Podkarpacki Jarmark Ogrodniczy Wiosna w Ogrodach Boguchwała 2015, który odbędzie się w dniach 25 – 26.04.2015r. (sobota i niedziela) na nowym Rynku w Boguchwale. Szczegóły na afiszu.

13. (11:20) W dniu dzisiejszym po Mszy Św. nauczyciele i uczniowie z Zespołu Szkół w Racławówce
w ramach akcji „Rowerem na pomoc” organizują przed Parafią zbiórkę pieniędzy na rzecz rodziny Ziębów z Racławówki, poszkodowanej w wyniku pożaru i częściowego spalenia się domu.

14. Intencje mszalne.

15. Dzisiejsza „Niedziela” zawiera artykuł ze zdjęciami o Misterium Pasyjnym w Niechobrzu.