Ogłoszenia parafialne – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 4.03.2018 r.

03 marca 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 4.03.2018 r.

1. (7.30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Za tydzień dla kobiet.
  2. (9.30). Zapowiedzi:
  • Rafał Pięta, zam. Straszydle i Beata Anna Tomczyk, zam. Niechobrz – Zapowiedź III.
  • Paweł Tadeusz Łoza, zam. Niechobrz i Magdalena Krystyna Kordowska, zam. Przybyszówka – Zapowiedź III.
  • Rafał Marcin Ziobro, zam. Niechobrz i Marta Parol, zam. Rzeszów Staromieście – Zapowiedź III.
  • Piotr Krzysztof Drewniak, zam. Niechobrz i Magdalena Halina Pociask, zam. Niechobrz – Zapowiedź III.
  1. 3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: ŻYBURA, SOLECKI, RZEPKA JÓZEF, WACŁAW, RZEPKA STANISŁAW.
  2. „Bóg zapłać” ofiarodawcom na potrzeby polskich misjonarzy złożone do puszek
    w ubiegłą niedzielę.
  3. Już można składać ofiary Róż Różańcowych na kwiaty i dekorację Bożego Grobu.
  4. Do adoracji w przyszłą niedzielę na Gorzkich Żalach prosimy męską Różę MB Królowej Polski.
  5. Diecezjalny Dom „Tabor” proponuje i zaprasza:
  • 03. (środa) spotkanie z katolickim przedsiębiorcą i filantropem p. Romanem Kluską. Początek o godz. 18.00.
  • 9-11.03. (piątek-niedziela) rekolekcje z . Dolindo („Jezu Ty się tym zajmij”) prowadzone przez dziennikarkę.
  • 16-18.03. (piątek-niedziela) rekolekcje wielkopostne „Dekalog, czy antydekalog” prowadzone przez ks. Mariana Rajchela z Jarosławia.
  1. Ogłoszenie p. Sołtysa: W dniu 6.03. (wtorek) o godz. 19.00 w lokalu Domu Kultury w Niechobrzu odbędzie się Zebranie Wiejskie z udziałem władz Gminy Boguchwała. Sołtys serdecznie zaprasza.

I rata podatku i II rata opłaty śmieciowej będzie odbierana od 8-15.03. (czwartek-czwartek). Szczegóły na tablicach ogłoszeń.

1. Od 16.03. w kinach wyświetlany jest film „Święty niezłomny” o hiszpańskim świętym księdzu męczenniku za wiarę w czasie wojny domowej.