Ogłoszenia parafialne – III niedziela zwykła – 24 styczeń 2016 r.

24 stycznia 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro prosimy parafian z następujących rodzin:
    ZACIOS,
    PĄCZEK,
    MICAŁ,
    ŻUCZEK,
    ŻUCZEK.
  2. Zanim zrobimy dodatkowe zabezpieczenie, prosimy, by dla bezpieczeństwa dzieci, nie sadowić ich na ławkach przy balustradzie na galeriach.
  3. Parafianie organizują pielgrzymkę do sanktuarium w Sokółce na Podlasiu, oraz sanktuarium Bożego Miłosierdzia i bł. ks. Michała Sopoćki w Białymstoku i innych miejsc. Będzie to pielgrzymka dwudniowa z noclegiem i posiłkiem, a odbywać się będzie w dniach 23-24 kwietnia bieżącego roku. Zgłoszenia i przedpłatę przyjmuje do końca lutego Pani Aleksandra Sikora.
  4. W tym roku na prośbę niektórych parafian, rekolekcje wielkopostne odbędą się, jak dawniej, w pierwszym tygodniu Wielkiego Postu. Rekolekcje poprowadzi Ojciec Włodzimierz Wieczorek
    z Lublina.
  5. Ogłoszenie Pana Sołtysa. Opłata śmieciowa odbierana jest od soboty 23 stycznia
    do soboty 30 stycznia. Szczegóły na afiszach.