Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Zwykła – 25 stycznia 2015r.

  24 stycznia 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. Dziękujemy za to, że kapłani mogli gościć w waszych domach w ramach wizyty duszpasterskiej oraz za ofiary złożone na tacę. „Bóg zapłać”

2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Kuśnierz

- Żuczek

- Kalandyk

- Kalandyk

- Gajdek

- Biały

- Lib

3. Na „Taborze” we wtorek o godz. 19:15 kolejna katecheza audiowizualna i spotkanie z ciekawą osobą.

4. W kościele w Kielanówce można oglądać wielką, piękną, ruchomą szopkę Bożonarodzeniową. Zachęcamy, bo warto ją zobaczyć; nie tylko dzieci, ale i dorosłych w niedzielę do godz. 16:30 zaś na tygodniu godzinę przed mszą wieczorną czyli od 16:00.

5. Gość Niedzielny zawiera wiele artykułów na temat spraw społecznych i gospodarczych Polski.

6.  Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.

7. W każdy drugi poniedziałek miesiąca jest czynna poradnia rodzinna dla małżonków od godz. 18:00 – 19:00.

8. Dzisiaj kończymy katechezę przedmałżeńską. Następna w naszej parafii będzie za półtora roku. Kto nie zdążył, niech szuka w Rzeszowie. Informacja w przedsionku kościoła i na stronie internetowej diecezji rzeszowskiej.

9. Burmistrz Boguchwały informuje o dodatkowym naborze do programu przeciw wykluczeniu cyfrowemu mieszkańców gminy. W ramach projektu zapewniony jest bezpłatnie sprzęt komputerowy z dostępem do internetu dla ludzi w trudnej sytuacji materialnej i osób niepełnosprawnych. Wypełnione formularze można składać do 6 lutego 2015r w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Boguchwale. Tam też można uzyskać dodatkowe informacje.

10. Intencje mszalne.