Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Adwentu 23.12.2018 r.

  23 grudnia 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Adwentu 23.12.2018 r.

 1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: MARUSZEWSKA, MIĄSIK, STANOWSKI, WOLSKA, CHMIEL, TRONINA, WILK, WAPIŃSKA PASTERNAK.
 2. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Przed połamaniem się opłatkiem i składaniem życzeń modlitwą rozpocznijmy nasze wieczerzowanie. W „Gościu Niedzielnym” i w „Niedzieli” mamy dziś dodatek z modlitwą przy wigilijnym stole, śpiewnik i płytę z kolędami. Numery są podwójne na 2 tygodnie. Świąteczny „Gość Niedzielny” w cenie 8 zł. „Niedziela” w cenie 10 zł. Są jeszcze do nabycia kalendarze rodzinne na 2019 rok. Wydane przez krajowe duszpasterstwo rodzin. Koszt 10 zł. Wpłaty dokonujemy do skarbonki na gazety.
 3. Pasterka o 24.00. Młodzież Oazy poprowadzi śpiew kolęd i pastorałek pół godziny przed pasterką. Zapraszamy do wspólnego kolędowania. Składka z pasterki przeznaczona jest na Dom Samotnej Matki w Rzeszowie.
 4. W Boże Narodzenie i w św. Szczepana Msze św. jak w każdą niedzielę. Wieczornej Mszy św. nie będzie.
 5. Wypełnione naklejkami plansze adwentowe dzieci składają w po Mszach św. w Boże narodzenie w zakrystii odbierając świąteczną nagrodę za udział w roratach.
 6. Składka w drugi dzień świąt przeznaczona będzie na Uniwersytet papieski Jana Pawła II w Krakowie.
 7. W czwartek wyruszamy z wizytą duszpasterską. Formularze do kartoteki parafialnej wyłożone są z tyłu przy gazetach i dostępne na naszej stronie internetowej (w ogłoszeniach parafialnych), prosimy je zabrać do domu i w czasie wizyty duszpasterskiej oddać uzupełnione.
 • Czwartek 27.12.2018 od godz. 9.00

Ks. Andrzej Sroka od nr 100 do nr 68

Ks. Łukasz Tama od nr 3 do nr 62a

 • Piątek 28.12.2018 od godz. 9.00

Ks. Andrzej Sroka od nr 99 do nr 144

Ks. Łukasz Tama od nr 149a do nr 206

 • Sobota 29.12.2018 od godz. 9.00

Ks. Andrzej Sroka od nr 954 do nr 899a

Ks. Łukasz Tama od nr 205 do nr 249a

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o 17.00.
 2. Na zakończenie roku planujemy Sylwestra rodzinnego na dużej sali domu rekolekcyjnego. Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym do udziału w zabawie. Rozpoczęcie Mszą św. dziękczynną za stary rok o godz. 16.00. Zakończenie Pasterką Noworoczną o 23.00  o błogosławieństwo w Nowym Roku.  Zapisy do udziału w zabawie sylwestrowej w zakrystii lub przez e-mail do następnej niedzieli.
 3. Po Mszy św. zapraszamy dzieci do indywidualnego błogosławieństwa.
 4. Po błogosławieństwie trwamy w nowennie do Dzieciątka Jezus.
 5. Msze św. gregoriańskie za śp. Antoniego Kawalec odprawione będą u Ojców Karmelitów w Krakowie 1-30 stycznia 2019, za Krystynę Czudec odprawione będą od w Biskupowie również 1-30 stycznia.
 6. Wczoraj pożegnaliśmy na wieczność w Panu dwie osoby z naszej parafii. Śp. Zofię Skwirut i Ludwika Hudzicki. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.