Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkanocna – 17 kwiecień 2016 r.

16 kwietnia 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. (09:30) Zapowiedzi:
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro prosimy parafian
    z następujących rodzin: BOCHNAK, PIENIĄŻEK, MICHALIK, CZECH, PIETRUCHA ZDZISŁAW.
  3. We czwartek 21.04 Ogólnopolskie Sympozjum naukowe: „Wiarygodne oblicze kościoła
    w Polsce, 1050 rocznica chrztu”, które odbędzie się w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym
    w Rzeszowie, w godzinach od 09:00 do 12:00. Wstęp wolny.
  4. Pielgrzymka akademicka na Jasną Górę odbędzie się 22-24.o4. Rozpoczęcie w piątek o godzinie 20:30 w kaplicy Jasnogórskiej. Zachęcamy studentów do wyjazdu.
  5. W sobotę w domu diecezjalnym Tabor o godzinie 18:00 „Wieczór charyzmatyczny”.
    W programie Eucharystia, modlitwy uwielbienia i świadectwa.
  6. Ojciec Święty Franciszek zarządził w kościołach Europy zbiórkę na pomoc humanitarną dla Ukrainy. U nas w przyszłą niedzielę będzie gościł kapłan pracujący na Ukrainie. Po Mszach Świętych będzie można złożyć ofiarę do puszek na rzecz parafii katolickiej, w której prowadzi duszpasterstwo.
  7. W sobotę Uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski.
  8. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  9. Komunikat z Boguchwały (na kartce):
  10. Msze Święte gregoriańskie za śp. Józefę Ziobro odprawi ks. Tadeusz Kochanowicz od 09.05 bieżącego roku w Wilkosach koło Giżycka.