Ogłoszenia parafialne IV Niedziela wielkanocna 21.04.2024 r.

  20 kwietnia 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

          Ogłoszenia parafialne

 IV Niedziela wielkanocna 21.04.2024 r.

 

  1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej. Naszą modlitwą obejmijmy nasze Seminarium Duchowne w Rzeszowie oraz prośmy o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Kalandyk, Wajda, Rzepka, Kalandyk, Kasprzyk, Kaczor, Dulińska, Błażej, Ziobro, Kornak.
  3. We wtorek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha BM, Patrona Polski, pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za naszą Ojczyznę.
  4. W czwartek obchodzi swoje urodziny ks. Mariusz. Życzymy mu wielu łask Bożych i opieki MBNP oraz świętego patrona.
  5. W czwartek adoracja NS od 17.00.
  6. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00.
  7. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje w parafii. Na koniec kwietnia zaplanowane są prace przy wymianie drzwi frontowych i tylnych kościoła na ocieplone aluminiowe przed wymianą posadzki. Bóg zapłać za składane ofiary i dokonywane przelewy na konto parafii.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Tadeusz Niedziałek l. 80. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a jego polećmy Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz panie, daj mu wieczne spoczywanie. Amen.