Ogłoszenia parafialne – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.04.2018 r.

21 kwietnia 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.04.2018 r.

1. (9.30) Zapowiedzi:
  • Mateusz Tomasz Rykała, zam. Niechobrz i Beata Zofia Hadała, zam. Hermanowa – Zapowiedź III.
  • Sławomir Stanisław Ziobro, zam. Niechobrz i Aneta Katarzyna Zielińska, zam. Wyżne – Zapowiedź III.
  • Grzegorz Paweł Król, zam. Niechobrz i Sylwia Anna Kot – Zapowiedź III.
  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: POCIASK, ZYGA, TOMASZEK, BURY,WILK.
  2. 3. W poniedziałek św. Wojciecha – głównego patrona Polski.
  3. W kinach „Zorza” i „Helios” w Rzeszowie można oglądać filmy o treści religijnej. Zachęcamy do oglądania.
  4. We czwartek zapraszamy na spotkanie młodzież klasy VII i II Gimnazjum wraz z Rodzicami na I spotkanie przygotowujące młodzież do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00.
  5. Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego przypomina, że 15-go maja upływa termin składania wniosków o przyznanie płatności obszarowych. Można również uzyskać pomoc w wypełnianiu wniosków w Gminnym Punkcie Doradztwa Rolniczego w Miejskim Centrum Kultury w Boguchwale.
  6. Int. mszalne.