Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkanocna – 7.05.2017 r.

06 maja 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkanocna – 7.05.2017 r.

1. (730) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn, a za tydzień dla kobiet.
  2. (930) Zapowiedzi.
  3. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: GUBERNAT, KAMYK, BUDA, DEREŃ, LEW-MACHNICKI.
  4. Kto by chciał się zapoznać na czym polega nabożeństwo I Sobót miesiąca, prosimy wziąć sobie ulotkę, które leżą na stoliku za ławkami.
  5. W sobotę 13.05. jest obchodzone święto MB Fatimskiej. Zapraszamy do liczniejszego udziału na Mszy Świętej wieczornej. Po niej w 100 rocznicę objawień fatimskich s. Nikodema wraz z dziewczętami ze Służy Maryjnej przygotowała program pt. „Orędzie MB Fatimskiej” oraz z okazji zbliżającego się Dnia Matki program słowno-muzyczny dla wszystkich matek. Zapraszamy całe rodziny na spotkanie z dziećmi fatimskimi
    i pozostanie do końca programu.
  6. Ogłoszenie Pana Sołtysa: II rata podatku i III rata opłaty śmieciowej będą odbierane od 10 do 15 maja (środa - poniedziałek). Szczegóły na afiszach.