Ogłoszenia parafialne – IV niedziela Wielkiego Postu – 06 marzec 2016 r.

07 marca 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (09:30) Zapowiedzi. (07:30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych.

2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem, prosimy parafian z następujących rodzin: WAŁACH, ŁOZA, MURIAS, ROGOWSKI, BUDA, HADAŁA, WRÓBEL, ZIOBRO, DERĘGOWSKI, KAWA.

3. We wtorek modlimy się w intencji Kobiet.

4. W sobotę 12 marca w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie odbędzie się XII Kongres Nauczycieli i Wychowawców. Zachęcamy do udziału. Program będzie podany w szkołach.

5. Od 04 marca w kinach film o żołnierzach wyklętych – niezłomnych. Warto go obejrzeć.

6. Od 14 marca męskie rekolekcje w domu rekolekcyjnym Tabor w Rzeszowie.

7. Róże różańcowe już składają ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

8. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych i rozdanie kolejnego harmonogramu odmawiania dla kobiet.

9. Do adoracji na Gorzkich Żalach w przyszłą niedzielę prosimy męską różę Św. Andrzeja Boboli.

10. Msze święte gregoriańskie za śp. Adama Haśko rozpocznie odprawiać ksiądz wykładowca w seminarium i na KUL od 28 marca br.

11. W przyszłą niedzielę (13 marca), po Mszy świętej  wieczornej (około 17:45) odbędzie się spotkanie Rodziców dzieci pierwszokomunijnych.